AUKŠTO SLĖGIO VANDENS PLOVIMO ĮRANGA

Jau nuo seno žinoma vandens galia. Suteikus vandeniui tinkamą spaudimą, galima atlikti įvairius paviršių apdirbimo darbus. Vis labiau pasaulyje populiarėja aukšto vandens spaudimo plovimo aparatai. Priklausomai nuo spaudimo ir išpurškiamo vandens našumo, šia įrangą galima naudoti įvairių paviršių plovimui, šilumokaičių vamzdelių valymui, senų dangų ir korozijos pašalinimui, cisternų ir laivų plovimui, betono paviršių įtrūkimų valymui, slėginiam testavimui, kelių žymėjimo pašalinimui, pjovimui ar pašiaušimui.

Mes galime pasiūlyti įvairių galingumų vandens plovimo įrangą nuo 70 bar iki 2750 bar spaudimo, iki 773 l/min. našumo su galia nuo 30 iki 375 kW. Visos pompos yra tvirtos konstrukcijos ir gaminamos 9 dydžių, kurių kiekvienas turi didelį plunžerių pasirinkimą. Tai leidžia parinkti tinkamiausia pompą jūsų darbui.

Mūsų partneriai tiekia įvairius įrengimus - atviru ir uždaru rėmu, priekabos ar sunkvežimio tipo su garso izoliacija ir be jos, dyzeline ir elektrine pavara. Visi įrengimai padengti stora milteline danga. Galime tiekti ir sertifikuotais rėmais ir konteineriuose. Kiekvienas pagamintas įrengimas yra paprastai valdomas ir nesudėtingai prižiūrimas, o speciali konstrukcija užtikrina ilgaamžiškumą. Dyzeliniai ir elektriniai varikliai parenkami iš pasaulinių lyderių ir atitinka naujausius reikalavimus.Paprastos valdymo panelės nereikalauja PLC sistemų, tai užtikriną greitą ir paprastą gedimų pašalinimą.

Taip pat siūlome įsigyti ir būtiniausius priedus darbui: aukšto spaudimo pistoletus (antžeminiams ir povandeniniams darbams), kojinius valdymo vožtuvus, valymo purkštukus, vamzdžių valymo purkštukus, grindų ir didelių plotų valymo įrengimus, vandens-abrazyvo valymo priedus, žarnas ir jungtis.

Be to, galime pasiūlyti aukštos kokybės Vokietijos gamintojų aukšto vandens spaudimo žarnas. Tai geriausias kainos ir kokybės santykis. Šių žarnų kokybe jau įsitikimo Klaipėdos uosto bendrovės.

Siūlomos žarnos yra iki 3200 bar, įvairaus diametro ir sriegių, didelį sustiprinimo sluoksnių pasirinkimą, platų darbinės temperatūros diapazoną. Visos žarnos yra testuojamos ir pirkėjui yra įteikiamas kokybės sertifikatas, pažymintis apie jungčių sandarumą ir žarnų kokybę.

                                 

         Naftos produktų valymas 2600 bar                                 Betono pjovimas 1000 bar                            

 

                       

              Vamzdžių valymas 2500 bar                                            Rotaciniai antgaliai

                 

         Mobili slėgio stotis 2500 bar, 23 l/min               Stacionari turbina 1000 bar, 56 l/min