Smėliavimas - tai vienas efektyviausių paviršių apdirbimo būdų.  Jis taikomas siekiant pašiaušti, suteikti matiškumą, nuvalyti, pašalinti apnašas ar kitus nešvarumus nuo įvairių paviršių. Smėliuoti galima įvairiausius paviršius - juoduosius metalus ir jų lydinius, nerūdijantį plieną, spalvotus metalus bei jų lydinius, plastmasę, betoną, medį, akmenį, stiklą, keramiką ir kitas medžiagas. Svarbiausia pasirinkti tinkamą įrangą ir abrazyvus.

Labiausiai paplitę yra smėliavimo aparatai veikiantys su suspaustu oru. Tai pneumo mechaniniai įrenginiai, skirti paviršių apdirbimui. Jie pasižymi savo mobilumu, nesudėtinga konstrukcija, paprastu aptarnavimu ir valdymu. Šie įrenginiai vadinami smėliasrovėmis arba Lietuvoje paplitusiu šratasvaidės vardu. Jų darbui būtinas didelis suspausto oro kiekis. Šį oro kiekį stipriai įtakoja smėliavimo antgalio vidinis diametras. Todėl labai svarbu pasirinkti tinkamą antgalį pagal jūsų apdirbamą paviršių ir turimą suspausto oro resusrsą.

Smėliasrovė dirba labai nesudėtingu principu. Jos talpa užpildoma Jūsų pasirinktu abrazyvu, paleidžiamas suspaustas oras. Dalis oro patenką į talpą ir slėgio pagalba stumia abrazyvą dozatoriaus link, kur likusi suspausto oro dalis susimaišo su abrazyvu ir keliauja specialiomis žarnomis. Vienas iš  neatsiejamų smėliasrovės priedų yra smėliavimo antgalis, kurio pagalba abrazyvas nukreipiamas į apdirbamą paviršių. Mes siūlome naudoti antgalius turinčius Venturi  kanalą. Jų pagalba abrazyvui bus suteiktas iki 720 km/h greitis. Taip dirbsite sparčiau ir efektyviau.

       

Smėliavimo įranga  

Norėdami gauti daugiau informacijos, prašome susisiekti su mumis ir esant būtinybei mūsų specialistai atvyks pas jus nemokamai konsultacijai.

Smulkesnę informacija rasite atitinkamuose mūsų puslapio skyriuose: