Šalmas ComfortCOMFORT smėliuotojo šalmas

Tai labai patogus, lengvas ir vertas savo kainos šalmas, tinkamas bet kokiems abrazyvinio smėliavimo darbams atlikti. Jis sukurtas taip, kad pastovus oro srautas tekėtų per langelį, tai užkertą kelią rasojimui. Comfort šalmas komplektuojamas su slėgio reguliatoriumi, oro srauto indikatoriumi ir pelerina.

 

 

Smėliuotojpo šalmas Comander COMMANDER smėliuotojo šalmas

Tai labai patogus, lengvas, aptrauktas guma šalmas, tinkamas bet kokiems abrazyvinio smėliavimo darbams atlikti. Jis sukurtas taip, kad pastovus oro srautas tekėtų per langelį, tai užkertą kelią rasojimui. Gumos danga padaro Commander atsparesnį dėvėjimuisi ir sumažiną garso pralaidumą. Commander šalmas komplektuojamas su slėgio reguliatoriumi, oro srauto indikatoriumi ir pelerina.

 

 

 Smėliuotojo šalmas PanoramaPANORAMA smėliuotojo šalmas

Tai labai patogus, lengvas, aptrauktas guma šalmas, tinkamas bet kokiems abrazyvinio smėliavimo darbams. Šalmas su plačiu panoraminių langeliu. Tai svarbiu, kai smėliuotojo judesiai yra suvaržyti, pvz.: iš vidaus, smėliuojant rezervuarus, laivų konstrukcijas ir panašiai. Jis sukurtas taip, kad pastovus oro srautas tekėtų per langelį, tai užkertą kelią rasojimui. Gumos danga padaro Panoramą atsparesnę dėvėjimuisi ir sumažiną garso pralaidumą. Panorama šalmas komplektuojamas su slėgio reguliatoriumi, oro srauto indikatoriumi ir ilgaamže pelerina.

 

Šalmų Comfort ir Commander specifika

Šiuose šalmuose paprastas stiklas su nerūdijančio plieno tinkleliu yra naudojamas kaip išorinis stiklelis. Pakaitinius stiklus galite išsipjauti patys.