AUTOMATINĖS ŠRATASVAIDĖS

 Augant statybų tempams, didėjant metalo konstrukcijų paklausai, vis labiau populiarėja automatinės šratasvaidės. Šie irenginiai ne tik padidina darbo našumą, bet ir užtikrina tolygų viso valomo paviršiaus apdirbimą.

Siūlome plačia gamą  automatinių šratasvaidžių. Šiais įrenginias galima apdirbti vamzdžius, dujų balionus, metalo lakštus, profilius, sijas ir kitas metalo paviršius. Automatinių šratasvaidžių pasirinkimą, konstrukciją ir komplektaciją nulemia jūsų šratuojamo gaminio matmenys, formos sudėtingumas, esamo paviršiaus būklė ir norimas rezultatas po apdirbimo šratasvaide.

 

 AUTOMATINĖS ŠRATASVAIDĖS VEIKIMO PRINCIPAS

Automatinės šratasvaidės priešingai nei smėliasrovės veikia ne suspausto oro, o turbinų pagalba. Šratavimui naudojamas abrazyvas patiekiamas į dideliu greičiu besisukančias turbinas. Centrifūginės jėgos veikiamas abrazyvas įgauna iki 100 m/s greitį ir yra nukreipiamas apdirbamą paviršių. Turbinų mentelių forma, kontaktinis taškas ir apsisukimų greitis bei tinkamai parinktas abrazyvas stipriai įtakoja šratavimo rezultatus.

 

Dėl detalesnės informacijos susisiekite su mumis!