SMĖLIASROVĖS CONTRACOR

Smėliasrovės skirtos metalo konstrukcijų, pastatų, tiltų, rezervuarų, vamzdžių ar betono paviršių apdirbimui ir valymui. Smėliasrovių pagalba galima nuvalyti paviršius iki SA-3.0 klasės. Smėliuojant galima išgauti darbo našumą iki 37 m2/h, priklausomai nuo papdirbamo paviršiaus būklės, turimo suspausto oro rezervo, naudojamo abrazyvo, antgalių bei nuo smėliuotojo įgūdžių.

Mes siūlome 25, 50, 100 ir 200 litrų talpos smėliasroves, kurios yra su rankiniu arba su nuotoliniu valdymu ir su abrazyvo dozatoriumi, skirtu minkštam(smėlis) arba agresyviam(skaldytas plienas) abrazyvui.

Smėliasrovės su rankiniu valdymu DBS-100/ DBS-200 


                                

Smėliasrovės su nuotoliniu valdymu DBS-25 RC/ DBS-50 RC/ DBS-100 RC/ DBS-200 RC (standartinis abrazyvo dozatorius)


 

Smėliasrovės su nuotoliniu valdymu ir DBS-100 RCS/ DBS-200 RCS (naujos kartos abrazyvo dozatorius)

 Su naujos kartos abrazyvo dozatoriumi galima labai tiksliai sureguliuoti paduodamo abrazyvo kiekį ir tokiu būdu sutaupyti abrazyvo. Be to, šio dozatoriaus eksplotacija, lyginant su standartiniu dozavimo vožtuvu, yra dešimt kartų pigesnė. Naujos kartos dozavimo vožtuvas

 

 


 

Standartinė visų smėliasrovių komplektacija:

100/200 litrų smėliasrovė, sietas, dangtis, abrazyvo dozatorius, aukšto efektyvumo drėgmės surinktuvas, greitos žarnos jungtys. Distancinio valdymo mechanizmas (tik su DBS-100RC/S ir DBS-200RC/S) su pneumatiniu pagrindinio vožtuvo valdymu, valdymo rankena ir dvigysle žarna su jungtimis. 

 


Nuotolinio valdymo mechanizmas