Medžiagos ir techninis tiekimas

TECHNINIS TIEKIMAS – kad užtikrinti greitą tiekimą, Jau eilę metų mūsų klientai gali naudotis KOROTECH elektronine parduotuve. Čia patogiai ir greitai galite įsigyti norimą atsarginę dalį, priedą ar standartinį įrengimą. Prekes pristatome ne tik Lietuvoje, bet ir po visą pasaulį. Internetinėje parduotuvėje KOROTECH rasite daug įrengimų ir priedų skirtų paviršiams nuvalyti, juos nudažyti ar kitaip apsaugoti. Taip pat siūlome plačią gamą matavimo prietaisų ir atsarginių dalių.

Internetinė parduotuvė Korotech.lt

KOROTECH – TECHNIJA prekinis ženklas nuo 2007 metų. KOROTECH prekiauja abrazyvinio smėliavimo technika, dažymo įrenginiais ir jų priedais ne tik Lietuvoje bet ir Latvijoje bei Estijoje. Internetinėje parduotuvėje KOROTECH rasite visą reikiamą įrangą smėliavimo, dažymo ir metalinių paviršių restauravimo darbams atlikti.
TECHNIJA ir KOROTECH specialistai nuolat atnaujina savo žinias. Kiekvienais metais dalyvauja įrangos ir medžiagų gamintojų seminaruose bei mokymuose. Daug skiriama laiko kompetencijų kėlimui. Komandoje turime ir Frosio Level 3 – aukščiausio lygio tarptautinį antikorozijos inspektorių. Pasirinkdami mus, galite būti tikri, kad technika, kurią įsigysite bus ne tik kokybiška, bet ir pritaikyta Jūsų svarbiausiems darbams.
KOROTECH – čia rasite sprendimus ir techniką, skirtą paviršių paruošimui ir apsaugai – dažymui. KOROTECH internetinėje parduotuvėje laukiami tiek mėgėjai pameistrauti, tiek profesionalai, valdantys didelius projektus kelių, naftos ar laivų statyboje. Jei nerasite tinkamo įrenginio, susisiekite ir mes rasime sprendimą.
Apsilankykite: Korotech.lt

Smėliavimas

Smėliavimas – tai vienas efektyviausių paviršių apdirbimo būdų. Jis taikomas siekiant pašiaušti, suteikti matiškumą, nuvalyti, pašalinti apnašas ar kitus nešvarumus nuo įvairių paviršių. Svarbiausia pasirinkti tinkamą įrangą ir abrazyvus. Labiausiai paplitę yra smėliavimo aparatai veikiantys su suspaustu oru. Tai pneumo mechaniniai įrenginiai, skirti paviršių apdirbimui. Šie įrenginiai vadinami smėliasrovėmis arba Lietuvoje paplitusiu šratasvaidės vardu. Jų darbui būtinas didelis suspausto oro kiekis. Šį oro kiekį stipriai įtakoja smėliavimo antgalio vidinis diametras. Todėl labai svarbu pasirinkti tinkamą antgalį pagal jūsų apdirbamą paviršių ir turimą suspausto oro resursą.

Dažymas

Vienas iš būdų padengti paviršių apsauginiu sluoksniu yra tam tikros medžiagos dažymas purškimu. Pasirinkta medžiaga gali būti išpurkšta su suspausto oro arba be jo pagalbos. Dažant beoriu principu gali būti panaudota elektrinė arba pneumatinė pavara. Atsižvelgiant į tai, kokį norime išgauti galutinį paviršių, koks dažomo paviršiaus plotas ir kokius dažus naudosime, pasirenkame žemo arba aukšto spaudimo dažymo įrangą. Naudodami brangius dažus ir siekdami sumažinti jų praradimą, galime pasirinkti elektrostatinio dažymo įrangą, su kurios pagalba bus sutaupyta net iki 98 % prarandamų dažų. Išpurškimo aparatai pritaikomi metalo, medžio, betono, plastiko paviršiams padengti tirpiklių ar vandens pagrindo medžiagomis.

Paviršių apdirbimas

Siūlome visus technologinius sprendimus optimaliam paviršių užbaigimui. Mūsų partneriai – pasauliniai paviršių apdirbimo įrangos rinkos lyderiai, gaminantys visą gamą paviršių užbaigimo, šratavimo sistemų bei technologinio vandens valymo įrangą. Visą šio gamintojo produkciją galime padalinti į keletą grupių:
• abrazyvinio smėliavimo arba dar vadinamo šratavimo įranga;
• vibro arba galtavimo apdirbimo įranga;
• konservavimo linijos;
• technologinio vandens valymo įranga;
• abrazyvai ir chemijos produktai skirti paviršių apdorojimui.
Projektuojame, gaminame, montuojame įvairaus sudėtingumo technologines linijas skirtas paviršių paruošimui ir dažymui. Mūsų partneriai – pramonės rinkoje gerai žinomi tiekėjai: “SciteeX Group”, “Titan International”, “Delfin”, “Metallisation”, “Romer”, “Monti”, “Sibelco”, “Contracor”, “Comprag”, “DeFelsko” ir daugelis kitų.