Mokymai ir sertifikavimas

Technija – oficialus „SSPC Train the Painter“ partneris Baltijos šalyse, siūlo galimybę dalyvauti inovatyviuose, tarptautiniu mastu pripažintuose mokymuose pramoniniams dažytojams, paruošėjams, smėliuotojams ir dažymo darbų vadovams.
Šie darbuotojai jau seniai nėra tik pagalbiniai – nuo dažytojų, smėliuotojų ir paruošėjų profesionalumo, tinkamo pasirengimo, priklauso ir galutinis darbų rezultatas. Tad, kodėl verta rinktis būtent „Train the Painter“ mokymo programą?
Tai – nuolat atnaujinama, aukščiausius reikalavimus ir standartus atitinkanti mokymo programa. „Train the Painter“ atitinka NORSOK standartą M501, IS0 8501–1, BS 7079 dalies A1, NACE No 13, SSPC-ACS-1, LST EN ISO 12944-4:2000 standartus. Programa patvirtinta tarptautinės apsauginių dangų asociacijos SSPC bei „Lloyds“.
Jos metu darbuotojai sužinos, kaip veikia darbuose naudojama technika, taip pat išmoks ją prižiūrėti ir tinkamai valdyti – tai leis užtikrinti saugumą, išvengti nelaimingų atsitikimų, padės sumažinti išlaidas, patiriamas dėl darbų kokybės ar įrangos priežiūros, remonto.


Inovatyvūs mokymai

TRAIN THE PAINTER – tai tarptautinė mokymų programa, kurią pripažįsta jūrų, naftos, dujų, chemijos ir statybų pramonės įmonės visame pasaulyje. Kiekvienam, baigusiam mokymosi programą „Train the Painter“ suteikiamas tai įrodantis sertifikatas ir ID kortelė. Visi sertifikatai galioja trejus metus ir yra pripažinti tarptautinėse rinkose!

Universali programa

„SSPC Train the Painter“ mokymai susideda iš trijų dalių: apsauginių dangų dengimas, srautinis valymas, dažymas purškiant. Kiekviena iš jų (arba visos kartu) dėstoma pasirinkus norimą programos lygį: oranžinį (kai patirtis mažesnė nei 2 metai), bronzinį (patirtis daugiau nei 2 metai), sidabrinį, ir auksinį. Mokymų trukmė priklausomai nuo pasirinkto lygio – nuo 5 iki 9 dienų. Mokytis pagal programą „Train the Painter“ gali visi pramonės dažytojai, smėliuotojai bei paruošėjai, taip pat, tai puiki galimybė norintiems pakeisti savo darbo specifiką ar kelti kvalifikaciją šioje srityje. Visa, mokymuisi skirta medžiaga, jūsų patogumui, pateikiama lietuvių kalba, kursą skaito sertifikuoti dėstytojai – specialistai. Mokymai vyksta skirtinguose Lietuvos miestuose. Jei įmonėje yra daugiau nei 5 darbuotojai, pageidaujantys dalyvauti programoje – galime atvykti ir į įmonę, vesti mokymus jums patogiu laiku. „Technija“ siūlo kursus ir darbų vadovams „Coating Supervisor“. Tai dviejų dienų kursas, kurio metu darbų vadovai galės įsigilinti į dažymo sistemų specifiką, sužinoti daugiau apie dažus, jų savybes, taip pat, apie inspektavimo techniką, priemones.

Kursai darbų vadovams

„Coating Supervisor“ – išsamus, dviejų dienų kursas, kurį patvirtino SSPC ir Lloyds registras. “Coating Supervisor” kursas specialiai sukurtas, kad atitiktų šiandieninius paviršių paruošimo reikalavimus dažymo pramonėje. Bėgant metams, pramonė patyrė daugybe permainų. Įskaitant sugriežtėjusius reikalavimus kokybei, aplinkos apsaugai, darbų saugai ir lygų prevencijai. Kurso metu, Dažymo darbų vadovas išsamiai supažindinamas su jo pareigomis ir atsakomybėmis. Gauna daug žinių apie darbų saugą dažymo pramonėje, supažindinamas su rizikos vertinimo pagrindais, dažymo technologijomis, specifiniais standartais naudojamais dažymo pramonėje, specifikacijomis ir procedūromis. Įgauna žinių apie dažus, jų sandarą, panaudojimą, galimus defektus ir kokybės kontrolės procedūras bei prietaisus. Kurso metu vyksta praktiniai užsiėmimai su matavimo prietaisais. Visiems išklausiusiems kursą ir išlaikiusiems testą, išduodamas tarptautinis “SSPC Train The Painter” – “Coating Supervisor” pažymėjimas.