Mokymai ir sertifikavimas
Medžiagos ir techninis tiekimas Laivų statyba ir remontas

Mokymai ir sertifikavimas

TECHNIJA – jau 15 metų esame su jumis!

Technija – oficialus „SSPC Train the Painter“ partneris Baltijos šalyse, siūlo galimybę dalyvauti inovatyviuose, tarptautiniu mastu pripažintuose mokymuose pramoniniams dažytojams, paruošėjams, smėliuotojams ir dažymo darbų vadovams.


Šie darbuotojai jau seniai nėra tik pagalbiniai – nuo dažytojų, smėliuotojų ir paruošėjų profesionalumo, tinkamo pasirengimo, priklauso ir galutinis darbų rezultatas. Tad, kodėl verta rinktis būtent „Train the Painter“ mokymo programą? Tai – nuolat atnaujinama, aukščiausius reikalavimus ir standartus atitinkanti mokymo programa. „Train the Painter“ atitinka NORSOK standartą M501, IS0 8501–1, BS 7079 dalies A1, NACE No 13, SSPC-ACS-1, LST EN ISO 12944-4:2000 standartus. Programa patvirtinta tarptautinės apsauginių dangų asociacijos SSPC bei „Lloyds“.
Jos metu darbuotojai sužinos, kaip veikia darbuose naudojama technika, taip pat išmoks ją prižiūrėti ir tinkamai valdyti – tai leis užtikrinti saugumą, išvengti nelaimingų atsitikimų, padės sumažinti išlaidas, patiriamas dėl darbų kokybės ar įrangos priežiūros, remonto.

Inovatyvūs mokymai

Vienintelis būdas pasiekti aukštesnius rezultatus – tai sumažinti žmogiškąsias klaidas, nes net geriausios dangos, užneštos ant blogai paruoštų paviršių, yra pasmerktos brokui.

SSPC Train The Painter – Lloyds registro patvirtinta mokymo programa, atitinkanti NACE/SSPC standartine praktika pramoninių dažų ir dangų užnešimo specialisto kvalifikacijos sertifikavimui (SSPC-ACS-1/NACE No. 13) ir skyriaus 10.2.2 NORSOK standarto M-501 dėl dažytojų kvalifikacijos reikalavimų.

Apsauginių dangų dengėjas – tai antikorozijos technikos ir metodų pagrindas. Saugus darbas, paviršių paruošimas, dangų rūšys, tarptautiniai standartai, kokybės kontrolė ir dar daug visko. Po šių mokymų, pramoninių dangų dengėjas, galės dirbti kaip antikorozijos specialistas ir mokės teisingai paruošti paviršius, bei dažyti teptuku ir voleliu. Tik baigus šią mokymų dalį yra leidžiama mokytis smėliavimo ar dažymo purškimu.

Abrazyvinis smėliavimas – mokinys gauna daugybę svarbios informacijos apie saugų darbą smėliavimo metu, smėliavimo technikas ir standartus, abrazyvus, bei kaip teisingai prižiūrėti smėliavimo įrangą. Baigus šią mokymo programą, darbuotojas galės savarankiškai atlikti smėliavimo darbus, vadovausis tarptautiniais standartais ir saugumo reikalavimais.

Dažymas purškimu – viskas apie dažymo techniką su standartine, beorio ir 2k įranga. Daug informacijos, kaip saugiai dirbti su aukštu spaudimu, kaip teisingai pasirinkti įrangą, kaip kontroliuoti kokybę ir vadovautis standartais.

Dažymo darbų vadovas – šis mokymų modulis skirtas brigadininkams, komandų lyderiams ir vadovams, atsakingiems už antikorozijos darbus. Kurso metu suteikiama daug naudingos informacijos apie saugų darbą, tarptautinius standartus, antikorozijos technikas, dažus ir dažymo technologiją, kokybės matavimus ir kita.

Registracija į mokymus